Archives

سوئیس

سوئیس

سوئیس یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی، تحصیل و کار است. گوناگونی فرهنگی، سرزمینی زیبا و محیطی خلاق شرایط منحصر بفردی را برای رشد و بالندگی فردی و توسعه شغلی بوجود آورده‌است.

سوئیس یکی از برترین کشورهای دنیا برای تحصیل، تحقیق و نوآوری شناخته شده است. تاکید نظام آموزش عالی سوئیس بر استقلال دانشگاه ‌ها و محققان است تا هدف آنها در پرورش رقابت، تعالی و ایجاد چشم‌اندازی روشن محقق شود.

وجود فرهنگ‌های متفاوت در سوئیس نشان می‌دهد که بخش بزرگی از مردم به چندین زبان تسلط دارند و زبان انگلیسی به عنوان زبان کسب و کار، آموزش‌عالی و تحقیق بین مردم رواج دارد. تنوع در نظام آموزش عالی کشور سوئیس باعث ایجاد کیفیتی بی نظیر در آموزش و تحقیق شده است.

ادامه مطلب
آمریکا

آمریکا

شهریه دانشگاه ها و کالج های امریکا بسیار متفاوت است،ولی تقریباً بین 8000 دلارتا 50000 دلار در سال است،که باید هزینه اسکان وغذا(حدود5000-11000 دلار در سال) هزینه رفت و آمد و کتاب و لوازم درسی را نیز به آن اضافه کرد. در سیستم آموزش عالی امریکا روش های حمایت مالی از دانشجویان در قالب وام های دانشجویی ، گرنت ها و کمک های بلاعوض و بورس تحصیلی وجود دارند که برای دریافت هریک از این کمک ها ضوابط خاصی مقرر شده است.

ادامه مطلب

Enter your keyword